Мени

Вести

16мај

Критериуми за користење на услугата посебен транспорт за стари лица и лица со попреченост

16мај

Едукативна кампања за користење на ИПАРД средствата од ЕУ

16мај

По 30 години асфалт на ул.„1600“

10мај

Во паркот во Ѓорче Петров одбележан 9 Мај – Денот на победата над фашизмот

09мај

Втора „Генералка викенд“ во Ѓорче Петров

08мај

Одлука за избор на административен службеник по интерен оглас бр.01/2023 година

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
USAID_letok   logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам