Мени

Вести

24април

Нови контејнери за електричен и електронски отпад

18април

ИНТЕРЕН ОГЛАС БР.01/2023 за унапредување на административен службеник во Општина Ѓорче Петров

12април

Училишните библиотеки ќе се збогатат за по 100 нови наслови

07април

Благовец во црквата Св.„Петар и Павле“

06април

Ќе се реконструира ул.„1600“ кај индустрискатата зона

05април

Ден на раѓање на Ѓорче Петров (фотогалерија)

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
USAID_letok   logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам